Umowa & Dostarczenie (Deal & Deliver Dec-14 Teleseries - Polish)


Umowa & Dostarczenie (Deal & Deliver Dec-14 Teleseries - Polish)

By Gary M. Douglas

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Umowa & Dostarczenie pochodzi z teleklasy Rozmowy w Świadomości i może zmienić wszystko, na podstawie czego do tej pory funkcjonowałeś w swoim biznesie i życiu

Об авторе

Формат

Цена

Кол-во

MP3 + PDF Digital Download
Начальная цена: $150.00 Цена в стране: 0% ($0.00)
Цена в стране:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Начальная цена: $150.00.
Оптовые продажи: {{model.variants[0].priceToShow}} /позиции

Umowa&Dostarczenie z teleklasy Rozmowy w Świadomości z Garym Douglasem.

Ta półtoragodzinna teleklasa jest na temat tego, w jaki sposób otrzymać jasność i klarowność, kiedy zawierasz jakąkolwiek umowę z kimkolwiek. Może to dotyczyć twojej pracy, biznesu, związku, poszukiwania współlokatora, czy opiekunki dla dziecka i wszystkiego innego w odniesieniu do pracy z innymi ludźmi.

Ten praktyczny i bezpośredni call przedstawia pytania, które powinieneś zadać i informację, jakiej potrzebujesz, żeby wykreować wszystko, czego potrzebujesz w swoim życiu.

Często robimy z kimś biznes i nie określamy do końca tego, kto co wykonuje, jak długo, w jaki sposób nastąpi płatność i co się stanie, kiedy coś pójdzie nie po naszej myśli. Większość ludzi zwraca uwagę na ekscytację tego, co chcą uzyskać, jako rezultat. To może bardzo szybko stać się problemem, kiedy wymagania nie pokrywają się z tym, co każda ze stron chciała, ponieważ nikt jasno się nie wyraził, czego się od drugiej strony oczekuje. Czego oczekujesz od tej sytuacji? Czego oczekują inni od tej sytuacji? Czy mówicie i myślicie o tym samym?

Klarowne zidentyfikowanie tego, co każda ze stron dostarczy spowoduje, że umowa będzie dla ciebie korzystna albo odkryjesz, że to nie jest dokładnie ta osoba, z którą chcesz robić biznes, albo odkryjesz fakt, że ta osoba zrobi tylko niewielką cześć tego, czego się od niej oczekuje. Z tymi informacjami będziesz wiedział czy umowa jest możliwa, czy nie.

Gary Douglas pioneered a set of transformational life changing tools and processes known as Access Consciousness® over 30 years ago. These tools that are on the creative edge of consciousness have transformed the lives of tens of thousands of people all over the world. His work has spread to more than 170 countries, with over 5,000 trained facilitators worldwide. Simple and so effective, the tools facilitate people of all ages and backgrounds to help remove limitations holding them back from the freedom to live and create a life they truly desire.

Learn more